Bluepetfood

Naturaalselt sinu lemmikule ......

Stacks Image 5

Ohutus ennekõike!

Selle uue närimiskondi üks olulisemaid aspekte on ohutus. Erinevalt enamikust turul olemasolevatest närimiskmaiustest on PLUTOS närimiskondid spetsiaalselt disainitud nii, et need ei puruneks kildudeks, võimaldades koertel närida ja samal ajal nautida seda, mida nad närivad, kuni lõpuni. PLUTOS on piisavalt kõva, et selle närimist nautida, kuid sülje ja hammustamise toimel muutub see piisavalt pehmeks, et seda saaks ohutult närida erinevas vanuses ja suuruses koerad, vältides hammaste murdumist, lämbumisohtu või mao/soole ummistusi.

Seeditavus on närimiskondi valimisel kõige olulisem küsimus sest mõne tüki allaneelamisel peaks see võimalikult kiiresti seeduma.

Hambakatu eemaldus

Meie tooted sisaldavad kaseiini, laktoosivaba ja madala rasvasisaldusega piimavalku, millel on antibakteriaalne toime, mis neutraliseerib halvad bakterid, hoides ära hambakatu teket, kõrvaldades samal ajal ka halva hingeõhu.
Kuna see on rikas kaltsiumi poolest, tugevdab see ka hambaemaili.

Kvaliteet – see on toode, mis lisab koerte tervisele lisaväärtust, see ei ole lihtsalt närimine meelelahutuseks, vaid on väga hea ka koera tervisele ja heaolule. Juustuvalgu närimine, mis on täis maitset on väga ohutu.

Toote omastatavus on 99–100% – see on uut tüüpi närimiskont, mis on valmistatud laktoosivabast piimavalgust, mida koerad armastavad närida, See on rikas valkude, kaltsiumi ja vitamiinide poolest ning sellel on tohutud eelised võrreldes teiste turul olevate sarnaste toodetega.

Vaata tooteid siit
Stacks Image 25